sağlıklı yaşam

ağrı tedavileri

Ne yapıyoruz?

gallery/saglıklıyasam
gallery/agrıted
gallery/guzellik
gallery/koçluk2

güzellik

yaşam koçluğu

Hakkımızda

gallery/foto

Merhabalar ,

Ben Dr. Ebru ÖNÖZ ;

üç çocuklu bir anestezi uzmanıyım. Hayata bütüncül yaklaşım fikri meslek hayatım boyunca geçtiğim türlü hekimlik tecrübelerinin bir sonucu olarak çıktı.
Kan merkezi, diyaliz hekimliği, güzellik merkezi derken kardiyak anestezi, ağrı polikliniği, noralterapi, manuelterapi, kimya-biyoloji, akupuntur, mezoterepi... yani meslek hayatım boyunca aşmam gereken hangi sıkıntı zorluk varsa gittim öğrendim ve uyguladım.
Aslında hepimiz bütün tecrübelerimizi doğal süreç içinde ailemize veya kendimize olan ihtiyaçlarımıza cevap ararken kazanırız, benimki de öyle oldu.
Tıp fakultesinden mezun olduğumda doktor olmadan hasta yakını oldum ve o zamanlar talihsizlik olarak gördüğüm birçok olayın hayatımda ne kadar önemli olduğunu geri dönüp baktığımda anlayabiliyorum.

Tıp fakultesinden mezun olduğumdan beri tam 17 yıl geçti ve zaman içinde tam da yapmak istediğim doktorluğun hayata bütüncül yaklaşımda birleştiğini anladım , tüm hastalarımı elimden geldiğince içlerindeki kısır döngüden kurtarıp hayata bağlamayı ve ne kadar hayatları varsa onu kaliteli yaşatmayı ve bunu onlara öğretmeyi hedef belirledim.

 Bütüncül sorgulayıcı tıp bir alternatif tıp değildir, bir beslenme düzeni değildir, tıp fakültelerinde okunan eğitimden farklı bir şey değildir ama tüm eğitim süresince öğrendiklerimizi bir araya getirmek ve çok yönlü geniş perspektifle bakma yöntemidir. Bildiğimiz temel tıp bilgisini özümseyerek kliniğe hasta ile birlikte uygulamaktır.

gallery/coollogo_com-18515414